Ops! You don't have any menu or widget in Off-canvas. Please add some menu in Off-canvas menu position or add some widget in Off-canvas widget position for view them here.

Ostatní

Ostatní

Nabízíme komplexní služby – úklid, mytí oken, tepování sedaček a koberců, parní čištění, čištění odpadů a další služby.

Čištění koberců

Máte pocit, že Váš koberec již není, co to bývalo, a chtěli byste dát Vašemu koberci nový nádech? Stala se Vám nehoda v podobě vylitého vína, pokapání voskem, zašpinění barvou po malování?

Provádíme odborné čištění veškerých typů koberců. Jedná se o metodu, která je prováděná převážně mokrou cestou. Princip čištění spočívá v kartáčování koberce a poté následně vstřikování čistícího prostředku do hloubky vláken koberce a poté následuje odsávání nečistot, prachu atd… Následně koberec zůstává vlhký a ne mokrý tudíž je téměř ihned pochozí.

Čištění podlah

Není již Vaše podlaha lesklá, je mírně poškrábaná od dětí, zvířecích mazlíčků nebo jen zámková dlažba před domem je zašlá od slunce, mrazu a sněhu?

Provádíme odborné čištění podlah. Jedná se strojovou metodu (kartáčem/padem) s následným odsáním veškerých nečistot… Závěrem podlahu vždy ošetříme prostředkem, který snižuje míru znečištění.

Mytí oken a výloh

Dovedeme Vám vyřešit jakýkoliv problém s mytím oken v domácnostech, firmách i výškových budovách.

  • Domácnosti
  • Firmy
  • Prosklené budovy
  • Prosklené výtahy
  • Autosalony

Parní čistění

Parní čištění v domácnostech není příliš rozšířené a známé, ačkoliv je to velice ekologické a účinné čištění a dezinfekce veškerých povrchů. Hojně využíváné je parní čištění především v kuchyních, potravinářských prostorách (restaurace, pekárny apod), zdravotnických zařízeních a nemocnicích.

Parní čištění je ekologickou a velice účinnou alternativou používání chemických prostředků. Při parním čištění se používá velice malé množství vody, které dokáže odstranit vodní kámen, mastnotu a bakterie z jakéhokoli materiálu.

 

Cenovou kalkulaci Vám rádi nabídneme formou nezávazného poptávkového formuláře nebo telefonicky.

Ceník služeb

Obraťte se na nás! My vám s tím rádi pomůžeme! Stačí vyplnit formulář níže