Ops! You don't have any menu or widget in Off-canvas. Please add some menu in Off-canvas menu position or add some widget in Off-canvas widget position for view them here.

Úklid domácností

Úklid domácností

Nabízíme komplexní služby – úklid, mytí oken, tepování sedaček a koberců, parní čištění, čištění odpadů a další služby.

Pravidelné úklidy – zajišťujeme vždy po dohodě s klientem. Rozhodujícím parametrem je četnost úklidu a velikost Vaší nemovitosti. Máme vlastní vybavení a prostředky proto Vy se o nic nestaráte. Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku formulářem nebo telefonicky. Přijedeme se k Vám podívat osobně k nezávazné kalkulaci.

Generální úklidy – toto je naše specialita. Vždy přijedeme v domluvený čas s veškerým naším vybavením k Vám a dále se o nic nestaráte. Pro úklid a čištění používáme ekologické přípravky a profesionální stroje. Naší specialitou je parní čištění v základní ceně generálního úklidu. Zajistíme komplexní služby, včetně tepování koberců, čištění podlah nebo například mytí oken a žaluzií.

Úklidy po malování, stěhování nebo rekonstrukci – zpříjemníme Vám nové bydlení tím, že se o nic nebudete muset starat. Jen nám oznámíte, co vše je Vaší představou.

Cenovou kalkulaci Vám rádi nabídneme formou nezávazného poptávkového formuláře nebo telefonicky.

Ceník služeb

Obraťte se na nás! My vám s tím rádi pomůžeme! Stačí vyplnit formulář níže